Dziś:  23 - 7 - 2024
A A A

Przed Wyjazdem

PROCEDURA REZERWACJI WYJAZDU

1. Zapoznaj się z warunkami zwartymi w poniższych plikach - Regulamin Wypraw Stowarzyszenia Klub Tanie Wyprawy, Deklaracja Członkowska Stowarzyszenia Klub Tanie Wyprawy (wypełnić), Zgłoszenie-Umowa - formularz rejestracyjny (wypełnić) oraz Warunki Ubezpieczenia.

2. Odeślij nam wypełniony formularz rejestracyjny - Zgłszenie-Umowa w dwóch egzemplarzach i Deklarację Członkowską Stowarzyszenia Klub Tanie Wyprawy w dwóch egzemlarzach. Po jednym egzemplarzu odeślemy Ci pocztą podpisany i opieczętowany przez Stowarzyszenie Klub Tanie Wyprawy. Możesz też wysłać do nas skan wypełnionych formularzy, wtedy my również  odeślemy  Ci zeskanowane i podpisane formularz rejestracyjny- Zgłoszenie-Umowa i Deklarację Członkowska Stowarzyszenia Klub tanie Wyprawy.

3. Wpłać na konto podane na umowie (11 1140 2004 0000 3402 5321 8178) opłatę rezerwacyjną w wysokości 1500 zł. Dane do przelewu: Jacek Paszkowski, ul. Kołłątaja 3m14, 31- 502 Kraków, Mbank, ekonto numer: 11 1140 2004 0000 3402 5321 8178

4. Po otrzymaniu wypelnionego i podpisanego formularza rejestracyjnego - Zgłoszenie-Umowa, Deklaracji Członkowskiej Stowarzyszenia Klub tanie Wyprawy i zaliczki wyslemy Ci mailem potwierdzenie, że jesteś wpisany na listę czlonków Stowarzyszenia Klub Tanie Wyprawy i jestes uczestnikiem wyjazdu.

5. Po otrzymaniu informacji o potwierdzeniu realizacji imprezy masz tydzień na wpłatę II raty. W zależności od imprezy, może to nastąpić na 8 - 4 tygodni przed datą wyjazdu.

Jeśli będzie konieczne wyrabianie wizy, to wyślemy Ci mailem formularz wizowy  i informacje jakie dokumenty należy dostarczyć nam do biura. Paszport z wbitą wizą otrzymasz od pilota na spotkaniu przed wyjazdem. Jesli będzie Ci wczesniej potrzebny, to odeślemy go wczesniej kurierem na wskazany adres.

Na kilka tygodni przed wyjazdem, po potwierdzeniu realizacji imprezy, wyślemy Ci zestaw informacji koniecznych do właściwego i solidnego przygotowania się do wyprawy. Dowiesz się co koniecznie powinno się znaleźć w Twoim ekwipunku i czego się spodziewać na miejscu.

Warunki Ubezpieczenia

plik